Malování 3plus1 včetně designu barev a nábytku

Malování 3plus1 včetně designu barev a nábytku

Malování v panelovém domě


Návrh designu barev před malováním pokojů


Před malováním pokojů v tomto 100m2 tři plus jedna jsem navrhl barvymajitelům tak, jak jsem nejlépe dovedl. Vybral jsem základní hnědoubarvu a zkombinoval ji s bílou, zelenou, tmavě zelenou a tmavěhnědou.Také jsem zákazníkům navrhl rozložení nábytku, tedy komletní řešenídesignu interiéru včetně barev koberců, umístění rv, zrcadel atd. Za nákres s designem jsem si účtoval pouze 1000,- Kč. Na designmalování pokojů jsem vybral design velkého kontrastu. Malovánípokojů v kontrastu spočívá hlavně v tom, že na stropech a většiněstěn se maluje bílá. Pak vybereme pár stěn ve společných prostorácha ty se namalují neutrálními barvami, jako je hnědá, šedá, béžováatd. Po té se vybere pár stěn v pokojích a ty se namalují v sytýchbarvách. Při malování pokojů je dobré zkombinovat třeba dva odstínyzelené s bílou.
 

Přípravné práce před malováním pokojů


Po vybrání barev jsme začali přípravné práce před malováním pokojů.V celém bytě jsme zalepily podlahy plastikem a lepící páskou, takéjsme zalepily kuchyň a koupelnu. Po té jsme obrousily všechny stropyi stěny, aby jsme se zbavily nerovností a výstupků na povrchu. Po téjsme zaštukovali všechny nerovnosti a detaily. Na některé nerovnostijsme museli použít plastovou mřížku, aby zdi znovu nepopraskali.Také jsme v jednom pokoji nalepily lišty ke stropu a ty jsmenamalovali.
 

Malování pokojů


Byt měl sto metrů čtverečních, a tak malování pokojů zabralo týdenve dvou. Obývací pokoj jsme malovali bílou a na dominantní stěnu stelevizí jsme namalovali hnědou. Také v kuchyni jsme namalovali všebílou a jednu stěnu a jeden roh jsme namalovali hnědou. Velkývstupní pokoj jsme namalovali bílou až na dvě stěny, které semalovali hnědou. Ve většině bytu tak byla kombinace bílé a hnědé. Kombinací bílé a dvou zelených jsme malovali pokoj dětský. Stěna zapostelí byla malována světle zelenou a stěna z oknem byla namalovánatmavě zelenou. Rodičovský pokoj jsme malovali kombinací bílou a dvouhnědých. Světle hnědou jsme namalovali na stěnu za postelí. Zatímcotmavě hnědou jsme malovali na stěnu z oknem. Malování pokoje rodičůdopadlo velmi vkusně. Pokoj s toaletou jsme namalovali takékombinací hnědé a bílé.
nové butovice 013.JPG
nové butovice 016.JPG