Tlakové mytí, opravy, nátěry fasád

Potřebujete opravit, natřít, zrekonstruovat či vyčistit fasádu?

Nabízíme komplexní výškové práce pro opravy nebo rekonstrukce fasád. Výškové práce realizujeme především pomocí horolezecké techniky. V případech, kde použití horolezecké techniky není možné nebo s ohledem na rozsah prací je nepraktické, provádíme opravy fasád pomocí lešení.

Opravy a rekonstrukce fasád pomocí horolezecké techniky jsou ve srovnání s použitím lešení také rychlejší a v konečném důsledku i cenově dostupnější. Odpadají tak náklady za pronájem lešení nebo plošiny, vyřizování záboru a různých povolení.

Stručný výčet nejčastěji prováděných fasádních prací:

  • čištění a mytí fasád tlakovou vodou (WAB)
  • sanace a čištění fasád od poškozených částí omítek hrozících zřícením
  • zednické opravy
  • nátěry fasád
  • štukatérské práce
  • celkové rekonstrukce fasád
  • osvětlení fasád
Na požádání pro Vás vypracujeme zdarma cenovou nabídku. 

Petrovo malování - nátěry a čištění fasád

Petrovo malování - práce na fasádách 01Petrovo malování - práce na fasádách 02Petrovo malování - práce na fasádách 03Petrovo malování - práce na fasádách 04Petrovo malování - práce na fasádách 05Petrovo malování - práce na fasádách 06Petrovo malování - práce na fasádách 07Petrovo malování - práce na fasádách 08Petrovo malování - práce na fasádách 09Petrovo malování - práce na fasádách 10Petrovo malování - práce na fasádách 11Petrovo malování - práce na fasádách 12Petrovo malování - práce na fasádách 13Petrovo malování - práce na fasádách 14Petrovo malování - práce na fasádách 15Petrovo malování - práce na fasádách 16Petrovo malování - práce na fasádách 17Petrovo malování - práce na fasádách 18Petrovo malování - práce na fasádách 19Petrovo malování - práce na fasádách 20Petrovo malování - práce na fasádách 21