VĚDECKÝ INKUBÁTOR ČVUT

VĚDECKÝ INKUBÁTOR ČVUT
Naše firma obstarávala inovaci omítky a nové malování fasády Vědeckého inkubátoru ČVUT. Design navrhla designérka z ČVUT.
Jak práce probíhala:

Zedníci omlátili omítku
Natáhla se perlinka
Nataženo lepidlo a štuk

Po těchto pracích na malování přišel na řadu Design. Aby vzhled byl opravdu perfektní, najala si naše firma znalkyni z ČVUT.
Malování fasády bylo nejdříve provedeno světle zelenou barvou a na to následoval složitý pavoukovitý design (Viz Foto), tzv. „Hodnotový pavouk života.“ Tento design byl ve čtyřech barvách.  Malování linek bylo prováděno ručně (1,5cm a 4cm) a to pomocí tzv. „Brnkačky“ na rovné linky. U těchto linek jsme prováděli i nápisy – firma se zabývá inovativními postupy nových firem.  Na závěr malování přišel nápis JET ve čtyřech barvách. Celá práce zabrala tři týdny. 

Po tomto malování jsme doporučili provést malování nátěrem proti sprejerům. Toto ochranné malování zaručí speciální nátěr, který je potřeba nanést dvakrát. Díky tomu je fasáda pod ochranou a poničení fasády sprejery se dá snadno umýt.

Potřebujete malování ochranným sprejem? Neváhejte kontaktovat naší firmu.

Po dokončení veškerých prací jsme provedli úklid venkovních prostor.  O našem úklidu více na : http://www.petrovomalovani.cz/uklid.html

VĚDECKÝ INKUBÁTOR ČVUT

VĚDECKÝ INKUBÁTOR ČVUT