Oprava panelákových zdí perlinkou a malování pokojů

Oprava panelákových zdí perlinkou a malování pokojů

Oprava panelákových zdí perlinkou a

malování pokojů

- perlinka

V tomto netypickém nezotonovém bytě v paneláku jsme všechny zdi a stropy pokryly perlinkou.
- postup prací s perlinkou
Nejdříve jsme všechny stěny namalovaly hloubkovou penetrací od firmy Peneco.cz. Poté jsme natáhli trochu lepidla na stropy i stěny. Aby jsme mohli přichytit perlinku, poté jsme aplikovali druhou a finální vrstvu lepidla. Poté jsme lepidlo obrousily a natahli první vrstvu stěrky. Používali jsme stěrku devoskyt.cz, která je naprosto jemná. Stěrku jsme také přebrousily. Po té jsme natáhli druhou vrstvu stěrky. Tu jsme přebrousily a poté jsme dostěrkovali detaily, tolik důležité pro krásu celé práce. Poté jsme opět všechno pomalovali hloubkovou disperzí do firmy Peneco.cz, až poté jsme mohli začít s malováním pokojů.

- dezign barev před malováním pokojů

Do těchto tří pokojů jsem navrhl stejné designové řešení.
Pokoje jsme malovali v designu velkého kontrastu. Strop jsme malovali na bílo, stěny jsme malovali také na bílo, až na jednu dominantní stěnu, kterou jsme malovali barvou. V každém pokoji jsme malovali západní stěnu jednou sytou barvou.

- malování pokojů

V ložnici rodičů jsme malovali stěnu na cihlovou barvu. V dětském pokoji jsme malovali stěnu na žluto. V pracovním pokoji jsme namalovali stěnu na golfově zelenou.
dulux 007.JPG
dulux 008.JPG
dulux 010.JPG