MALOVÁNÍ RODINNÉHO DOMU V PRAZE

MALOVÁNÍ RODINNÉHO DOMU V PRAZE
Dalším nově postaveném domě v Praze jsme obstarávali malování pokojů. Tentokrát šlo o malování obývacího pokoje a malování chodby. Naše designérka se s majiteli domu dohodla o kombinaci bílo-oranžové barvy pro malování obývacího pokoje a pro malování chodby jsme zvolili okrovou a bílou barvu. Nic nebránilo se pustit do malování pokojů.

Malování obývacího pokoje

Nejdříve jsme začali u malování obývacího pokoje – větší místnost. Jako vždy jsme vše zalepili plastikem – nábytek a podlahy, aby barva nic kromě zdí nezbarvila. Při tomto malování pokoje jsme nejdříve nanesli bílou barvu, tu jsme nanesli celkem třikrát, aby odstín byl sněhově zářivý. Poté došlo na malování oranžovou.. Kombinace bílé a oranžové barvy zateplila opticky místnost. I zde se naše designérka trefila přímo do černého s kombinacemi barev pro naše malování.
 

Malování chodby

Nejdříve jsme vše opět zalepili plastikem, aby nic jiného barva neponičila, zvláště plovoucí podlahy. Zde byly zdi poněkud více poničeného, proto než došlo na samotné malování chodby, takjsme seškrábali nesouvislé plochy na zdech a posléze vyštukovali detaily. Dále následovalo samotné malování, tentokrát okrovou barvou. Malování jsme i zde provedli třikrát, aby odstín byl naprosto dokonalý.
 

Úklid po malování

Po skončení malování pokojů, jsme odstranili z nábytků a podlah ochranný igelit a naše uklizečky se vrhly na konečný úklid interiérů. Vyleštily podlahu a krycí lišty u plovoucí podlahy od kapiček barvy, které se dostaly při malování pokojů pod folie. Naše uklizečky nabízejí také pravidelný úklid interiérů.
 
Po dokončení malování obývacího pokoje a malování chodby byli majitele velice spokojeni a doporučili nássousedům, kde provedeme malování ložnic.

MALOVÁNÍ RODINNÉHO DOMU V PRAZE

Malování rodinného domu v Praze 01Malování rodinného domu v Praze 02Malování rodinného domu v Praze 03Malování rodinného domu v Praze 04Malování rodinného domu v Praze 05