MALOVÁNÍ DĚTSKÉHO POKOJE PRO CHLAPCE V PRAZE

MALOVÁNÍ DĚTSKÉHO POKOJE PRO CHLAPCE V PRAZE
Malování pokojů snad řeší každý manželský pár. Jak vylepšit interiér, kde pobývá jejich dítě. Jinak tomu nebylo i při malování interiéru v jednom domě na předměstí Prahy. Malování bylo určeno pro malého klučinu. Konečný vzhled po malování interiéru musel být zcela klukovský. Náš tým pro malování pokojů byl pro tuto práci naprosto připraven
Malování pokojů / interiéru

Při tomto malování interiéru neměla naše designérka moc práce. Mladý pán pokoje chtěl malování pouze modrou barvou. Náš tým pro malování pokojů vše tedy připravil a vrhnul se na malování. Jednalo se o podkrovní pokoj, čili jsme navrhli nechat při malování interiéru strop bílý a stěny modré. Dává to pocit vyššího stropu. I Zde náš tým pro malování pokojů odvedl vynikající práci.

Úklid po malování pokojů

Když náš tým pro malování pokojů odvedl svou práci, přišel na řadu úklid od našich uklizeček pro úklid po malování pokojů. Protože naše designérka neměla moc práce se sladěním barev při tomto malování pokojů, rozhodla se uspořádat nábytek ihned po malování interiéru. Prostor byl náhle větší. Doufáme, že se tedy po našem malování interiéru zde mladý pán bude cítit naprosto pohodlně.

MALOVÁNÍ DĚTSKÉHO POKOJE PRO CHLAPCE V PRAZE

Malování dětského pokoje pro chlapce v Prazemalovani_detskeho_pokoje_pro_kluka_v_praze