MALOVNÍ POKOJŮ A LAKOVÁNÍ DVEŘÍ NA ŽIŽKOVĚ

MALOVNÍ POKOJŮ A LAKOVÁNÍ DVEŘÍ NA ŽIŽKOVĚ
V tomto velikém bytě 3plus1, jsme malovali pokoje všechny. Byt byl ovšem ve špatném stavu, tak jsme museli všechny stěny před malováním pokojů oškrábat. Všechny pokoje jsme nejdříe důkladně oškrábali, zdi po té namalovali hloubkovou penetrací. Po té jsme zdi pokryli tenounkým filmem štuku a vyrovnali tím všechny nerovnosti. Po té jsme všechno ještě jednou napenetrovali, a bylo vše připraveno na malování pokojů.
Malování pokojů

Před malováním pokojů jsme vše důkladně zalepili a přešli jsme na výběr barev. Zákazníci chtěli mít interiér v decentním designu. Tak jsme se rozhodli pro bílou barvu všude, kromě tří stěn, které jsme malovali na tmavě béžovou. Béžovou jsme malovali na tři dominantní stěny. V obývacím pokoji jsme namalovali béžovou stěnu za televizí. Malovali se pokoje tři. Ve dvou větších pokojích jsme tedy malovali béžovou na stěnu s oknem. Všechny ostatní pokoje jsme malovali bíle.

Lakování dveří

Po malování pokojů jsme začali lakovat dveře a zárubně. Zalepili jsme podlahy plastem, a všechny dveře jsme nejdříve důkladně obrousili elektrickou bruskou. Po té jsme vytmelili všechny díry a nerovnosti. Po tmelení jsme dveře znovu obrousili a nalakovali je základovým lakem. Po té jsme dveře vybrousili jemným papírem a po umytí je nalakovali prvním nátěrem syntetického laku "Johnson". Je to lak anglické výroby a po nalakování nikdy nežloutne. Po té jsme dveře nalakovali podruhé. Dvakrát nalakované dveře vypadaly skvěle a majitelka byla moc spokojená.

MALOVÁNÍ POKOJŮ A LAKOVÁNÍ DVEŘÍ NA ŽIŽKOVĚ V PRAZE

Malování pokojů a lakování dveří na Žižkově v Praze 01Malování pokojů a lakování dveří na Žižkově v Praze 02