MALOVÁNÍ LOŽNICE NOVÉHO DOMU V PRAZE

MALOVÁNÍ LOŽNICE NOVÉHO DOMU V PRAZE
V jednom novém době poblíž Černého mostu, naše firma zajišťovala malování pokoje. Konkrétně se jednalo o malování ložnice. Majitelé chtěli malování interiéru výhradně v kombinaci broskvové a bílé barvy. Naše firma jim toto přání splnila a vrhla se do malování ložnice.
Malování ložnice
 
Malování interiéru vždy vyžaduje nejdříve vše zalepit ochranným plastikem – v tomto případě postel, topení, police a plovoucí podlahy. Pro perfektní výsledek malování pokoje nejdříve ve většině případech seškrábeme ze zdí nesouvislé plochy a vyštukujeme detaily. Přichází na řadu malování penetracía jako poslední samotnémalování stěnamalování stropu. Nejdříve jsme provedli malování stropu bílou barvou. To jsme provedli celkem třikrát, pro perfektní sněhově bílou barvu. Další krok byl malování zdí broskvovou. Toto malování jsme provedli dvakrát.
 
Konečné práce při malování ložnice
 
Když bylo malování ložnice hotové, zkontrolovali jsme malování stropu a zdí, zdali nějaký detail nepotřebuje opravit. Po skončení veškerého malování ložnice jsme odstranili veškerý ochranný igelit v interiéru. Na závěr přišly na řadu naše uklizečky, které v interiéru provedli úklid. Objednávejte i vy naše malování či pravidelný úklid vašeho domova.

MALOVÁNÍ LOŽNICE NOVÉHO DOMU V PRAZE

Malování ložnice nového domu v Praze 1Malování ložnice nového domu v Praze 2