MALOVÁNÍ CHODBY HOTELU V PRAZE

MALOVÁNÍ CHODBY HOTELU V PRAZE
Díky našim stránkám o malování interiérů si nás našel jeden hotel v Praze ohledně malování interiéru – malování chodby hotelu. Všechny chodby ve třech patrech chtěl ve stejných barvách. Pro malování interiéru naše designéra vybrala kombinaci žluto-zelené a meruňkové barvy. Malování interiéru proto mohlo začít
Malování interiéru – malování chodeb

Zde konečný výsledek po malování interiéru musel být opět co nejrychlejší, aby hluk a práce nerušili návštěvníky hotelu. Náš tým pro malování interiérů se proto snažil být co nejrychlejší a co nejlepší. Ihned po schválení barev hotelu jsme se na malování interiéru vrhli. Náš tým pro malování pokojů / malování interiéru odvedl opět vynikající práci.

Konečná práce po malování interiéru a lakování oken

Po skončení malování interiéru jsme hotelu navrhli lakování oken. Na chodbě jsou velké okna obložené krásným dřevem. Když náš tým pro lakování odvedl svou práci, dřevěné obložení krásně vyniklo s novým barvami stěn po malování. Nakonec došlo ještě na lakování dveří, aby vše ladilo s okny. Po skončení lakování dveří a lakování oken se na úklid vrhli naše uklizečky.
http://www.petrovomalovani.cz/uklid.html

MALOVÁNÍ CHODBY HOTELU V PRAZE

Malování chodby hotelu v Praze