MALOVÁNÍ DĚTSKÉHO POKOJE V PRAZE

MALOVÁNÍ DĚTSKÉHO POKOJE V PRAZE
Jedné rodině v Praze jsme obstarali malování pokoje pro jejich syna. Jako vždy naše designéra pro malování pokojů navrhla různé barvy, které by se pro malování mohli použít, mladý pán pokoje chtěl pouze malování broskvovou barvou – strop i zdi.
Samotné malování pokoje

Než se vrhneme na malování pokoje, nejdříve vše zalepíme plastikem – nábytek a podlahy, aby nic malování nepoškodilo. Zeď po bývalém malování nebyla moc kvalitní, proto jsme seškrábali nesouvislé plochy, kde bylo potřeba a vyštukovali jsme detaily na všech zdech v místnosti. Dále jsme přistoupili k malování penetrací a provedli jsem samotné malování stěn i stropu. Zde jsme pro jistotu obstarali malování hned třikrát, aby broskvová barva vypadala dokonale.

Doladění malování pokoje

Když trojité malování pokoje dokonale zaschlo (stěny i strop), udělali jsme radost mladému pánovi – má rád jižanské země, proto jsme na zeď připevnili mexické sombrero a pod něj španělskou tamburínu, protože tyto věci majitel zbytečně skladoval ve skříni. I zde náš tým pro malování pokojů odvedl vynikající práci. Majitel si naši práci při malování opravdu vychvaloval.

MALOVÁNÍ DĚTSKÉHO POKOJE V PRAZE

Malování dětského pokoje v Praze 1